......:::::::Bossat-forum::::::.......
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Best Partners:WwW.Dj-Meni.tK
 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi    

 

 mesazh dashurie

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
fitimi
MODERATOR
MODERATOR
fitimi


Numri i postimeve : 58
Poenat Nga Postimi : 116520
Aotoriteti Nga Postimet : 0
Registration date : 16/05/2009

mesazh dashurie Empty
MesazhTitulli: mesazh dashurie   mesazh dashurie EmptyThu Jun 04, 2009 5:50 pm

Sa shum te desha spo mund ta paramendoj sun poj harroj fjalet qe mi the dikur se me lendon aq shum sekam paramendu .ende nuk munt ta besoj se ne smun te jemi bashk sa her flej ne gjum mendoj se dot jemi bashk.e till qenka jeta me deshprime e me mospajtime te pres ne boten tjeter oj zemra ime se ne ket bot spata fat te puth e te ledhatoj ne boten tjeter te gjitha doti kompenzoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fitimi
MODERATOR
MODERATOR
fitimi


Numri i postimeve : 58
Poenat Nga Postimi : 116520
Aotoriteti Nga Postimet : 0
Registration date : 16/05/2009

mesazh dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: mesazh dashurie   mesazh dashurie EmptyThu Jun 04, 2009 5:53 pm

Per er te par kur dola gyrbet umerzita ishkrejti mendova adot tkthem prej gyrbet dashurija larg vendlindjes shpirtin po ma djeg jam I vetmuar prej as dit qe kam leh por nese do zoti te kthehem ne kosov eta gjej fatin tem nuk jam aq ipasen po qato qa ekam luftoj me ta qato qka ekam edi qysh urrita edi qysh me lan prinderit jam nje njeri gjithmon me vemendj... Nuk me besoni aq sa kam mall po luftoj qe ta gjej te dashuren qe as vet se kush asht ju dua te gjithve ju dua me zemer jam nje njeri po aq ithjesht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fitimi
MODERATOR
MODERATOR
fitimi


Numri i postimeve : 58
Poenat Nga Postimi : 116520
Aotoriteti Nga Postimet : 0
Registration date : 16/05/2009

mesazh dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: mesazh dashurie   mesazh dashurie EmptyThu Jun 04, 2009 5:53 pm

vendosa te harroj te kam menduar gjith diten mendimi i par sod ne mengjes ishe ti te kam menduar gjat dhe spo mundem te njof spo di cili je aje ti ai qe me dashurove apo ai qe me genjeve se je aq vetiak pse mbyllesh ne vetmi a mos vall nuk din qka osht dashurija apo nuk din te ndjesh pse hesht pse nuk bohesh i sinqert pse nuk ma thua te verteten a mos vall ke frik qe sdo te pajtohem me mendimin tond jo i dashur u ngopa me lajkat e tua koha po ec sa hap e mbyll syt dhe ti prap injejti ti si gjithmon i pa pjekur frikcak dhe idermuar nga genjeshtrat e tua kam menduar a thua cili je jam menduar te kuptoj por kotnuk mundem ti njof njerzit dyftyrqa siq je ti dhe as qe dua ta di per ty.sepse njeriu qe mbyllet ne veten mendoj qe osht i eger dhe pa kompleks ti ishe vetem humbje kohe dhe asgje me shum mendoja qe smundem tejetoja pa ty jetoja me shpres qe do ta arrish qellimin dhe do te me braktisesh si shum te tjera por jo i nderuar ende jom gjall ende mundem te jetoj ma ndej edhe pa ty kam kam menduar gjat per ket dashuri ecila ne fillim ishte emirfillt me nje siguri te madhe por tani ku mbeti ajo pse uzduk ajo amos ndoshta emori djalli pa deshiren tende prap fajsoj veten une isha evereber qe nga fillimi sepse von ekuptova qe te gjithat ato fjal ishin mashtrime sepse po ta dija qe nga fillimi qe je aq egoist dote veproja ndryshe do te shpija ne djall por une te besova dhe vendosa te jem me ty qe nuk dije te me vlersoje por me krahasove me ato prostitutkat etua qe ti plecojshin te gjithat deshirat etua tani largohu dil vazdoje me te vjtren jetoje jeten si ne anderr si me par kur zgjohesh mos me kerko sepse une sapo vdiqa dhe uharrova per tyse nje her peshova shum rend dhe mesova qe nuk ja vlen te vuaj per nje njeri qe ushqehet me endrrime dhe me genjeshtra siq je ti tani te them lamtumir dhe lus zotin qe ket qe perjetova un mos ta perjetojn te tjerat sepse zoti vanon por kurr nuk harron sepse nje vajz qe te deshti pa hile nje dit dote vrasin sionit edashuris ton dashurija jon asht epa caktuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fitimi
MODERATOR
MODERATOR
fitimi


Numri i postimeve : 58
Poenat Nga Postimi : 116520
Aotoriteti Nga Postimet : 0
Registration date : 16/05/2009

mesazh dashurie Empty
MesazhTitulli: harrom   mesazh dashurie EmptyThu Jun 04, 2009 5:54 pm

HARROM.
...harroj puthjet...

...harroj fjalt e mia...

...harroj lotet e mi...

...harroj kohen ton...

...harroje dashurin ton...

...harrom mu...

...VEQ KURR MOS HARRO SE SI MU KURR SKI ME GJET...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fitimi
MODERATOR
MODERATOR
fitimi


Numri i postimeve : 58
Poenat Nga Postimi : 116520
Aotoriteti Nga Postimet : 0
Registration date : 16/05/2009

mesazh dashurie Empty
MesazhTitulli: dy fjal   mesazh dashurie EmptyThu Jun 04, 2009 5:55 pm

Dy fjalė qė tė gėzojn
dy fjalė qė tė hidhrojnė ,
dy fjalė qė tėr jetėn ta ndryshojn

dy fjalė qė kan domethėnjen qka ndi unė pėr ty ,

kėto dy fjalė dua qė tė mi thuashe edhe ti!

dikushė thot se kėto dy fjalė nuk jan shumė,

por kan shumė rėndėsi ,
me kėto dy fjalė mundesh ta ndėrtojshė njė ardhmėri ,
edhe pėr kėtė dua tė ti them ty kėto dy fjalė i dashur
TĖ DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hatchet
Administrator
Administrator
hatchet


Numri i postimeve : 204
Age : 32
Poenat Nga Postimi : 159910
Aotoriteti Nga Postimet : 0
Registration date : 10/09/2007

mesazh dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: mesazh dashurie   mesazh dashurie EmptyMon Jun 22, 2009 2:36 am

hej dosti shum te forta a posto edhe me dhum nese mundesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lirigzon-gashi.tk
fitimi
MODERATOR
MODERATOR
fitimi


Numri i postimeve : 58
Poenat Nga Postimi : 116520
Aotoriteti Nga Postimet : 0
Registration date : 16/05/2009

mesazh dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: mesazh dashurie   mesazh dashurie EmptySat Jun 27, 2009 12:26 am

mos ta nin bre ty sa te muj ka me postu heheper qesi sene lema mu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





mesazh dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: mesazh dashurie   mesazh dashurie Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mesazh dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashurie
» Poezi dashurie
» Disa Poezi Dashurie

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
......:::::::Bossat-forum::::::....... :: ZBAVITJE :: Poezi-
Kėrce tek: